Delikatne "buczenie" w kolumnach przy przejściu Din> Rca

Jak to wszystko połączyć?
Awatar użytkownika
threaz
Posty: 252
Rejestracja: 14 sty 2013, 20:51
Lokalizacja: Wrocław / Zamość

Delikatne "buczenie" w kolumnach przy przejściu Din> Rca

#31

Post autor: threaz »

eenneell pisze:Mnie to "śmierdzi" za małym naciskiem
Zalecany do tej igły/wkładki jest ok 1g, ale z większym też eksperymentowałem. Bez skutku.
eenneell pisze:Albo igła (bardziej zawieszenie) musi się rozchodzić
Powwiem więcej; wamatowskie igły (Stylus Japan bla bla bla) są dobre, zawieszenia nie zawsze.
Też pomyślałem o tym, bo po pierwszym uruchomieniu poprzedniego gramofonu miałem takie samo wrażenie. Jakby dźwięk różnił się od tego docelowego, ale mineło samo tego samego dnia. To było z at95. Potem wymieniałem w niej igłę i wszystko grało jak należy. Dlatego nie wahałem się przy kupowaniu od nich kolejnego produktu. Za tego eliptyka dałek 60 złotych, nie jest to dużo w porównaniu z tymi od JICO, niektórzy mogą mówić, że bardziej by mi się opłacało założyć japończyka. Jednak nie chciałem się pakować w coś takiego do gramofonu, którego nie słyszałem jeszcze w ogóle.
zbyszek1982 pisze:Jesteś absolutnie pewien, że kabelki są dobrze podłączone? Weź miernik i sprawdź gdzie są przejścia. Czerwony to kanał prawy, Zielony, masa kanału prawego, Biały to kanał lewy, Niebieski, masa kanału lewego
Tak, to moja podstawowa konfiguracja, chocia próbowałem też innych.
Awatar użytkownika
threaz
Posty: 252
Rejestracja: 14 sty 2013, 20:51
Lokalizacja: Wrocław / Zamość

Delikatne "buczenie" w kolumnach przy przejściu Din> Rca

#32

Post autor: threaz »

No cóż chyba na razie dam sobie z tym spokój i wrócę do starego gramofonu. Nie będę słuchał niczego na nowym, tylko dlatego, że jest nowy. Dźwięk dalej tak samo beznadziejny, W sumie trochę żałuję tych bezowocnych starań, ale postaram się coś porobić w lipcu. Dziękuję wszystkim za pomoc i cierpliwość :)
ODPOWIEDZ