firstpressrecords.pl

Wszystko na temat kupowania płyt
Darek

firstpressrecords.pl

#16

Post autor: Darek »

darak74 pisze:To ja już nie wiem gdzie jestem. Czy to jest forum entuzjastów płyt winylowych? Czy entuzjastów rynku muzycznego?
Przeciez to jest powiazane. Czy myslisz ze fanowie plyt winylowych nie interesjua sie rynkiem muzycznym i odwtotnie? Przeciez ten pomysl nalezy do Ciebie aby zalozyc serwis i zarabiac z wynajmowanych powierzchni.
Otrzymales moje zdanie i podpowiedzi na ten temat. Jak wiesz tez mam swoja strone i wiem jakie bledy popelnialem i nadal popelniam. Obecnie jest troche zaniedbana ze wzgledu na brak czasu, ale bylo tam duzo linkow i informacji.
Jesli chcesz jakis podpowiedzi odnosnie plyt to napewno otrzymasz. Natomiast co do marketingu, reklamy i poprawek to juz moze byc nieco inaczej.
Mozesz zalozyc watek odnosnie pozyskania informacji na temat jakiejs plyty i napewno otrzymasz odpowiedzi. Nie myslisz chyba ze wiesz wszystko o plycie gdy ja trzymasz w rekach ;)
Bedziesz uczyl sie o plytach tak dlugo jak dlugo bedziesz sie nimi zajmowal :)
Jesli w niku masz date urodzenia to miales 2 lata gdy ja kupilem pierwsza plyte, wiec mie mow mi ze tego nierozumiem. Od czasu powstania i wprowadzeniu plyt do sprzedazy, rynek muzyczny, plyty i fanowie plyt zostali ze soba powiazani na zawsze
darak74
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2012, 09:34

firstpressrecords.pl

#17

Post autor: darak74 »

Darek pisze:Przeciez to jest powiazane. Czy myslisz ze fanowie plyt winylowych nie interesjua sie rynkiem muzycznym i odwtotnie?
Oczywiście, że powiązane. Tylko, że wówczas należy zmienić nazwę niniejszego forum.
Darek pisze:Otrzymales moje zdanie i podpowiedzi na ten temat.
Za co jestem bardzo wdzięczny i nie jest to uszczypliwość z mojej strony. O to mi chodziło wrzucając tutaj linka do serwisu.
Darek pisze:Jak wiesz tez mam swoja strone i wiem jakie bledy popelnialem i nadal popelniam. Obecnie jest troche zaniedbana ze wzgledu na brak czasu, ale bylo tam duzo linkow i informacji.
Dobrze, że się przyznajesz, bo nawiązując rozmowę z Twoim przedmówcą sądziłem, że mogę w tym miejscu zasięgnąć kompetentnej rady, ale w momencie kiedy administrator wycofuje się z rozmowy i przekazuje drugiemu kontynuowanie wątku, ponieważ nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania to pozostaje jedynie administratorem, a nie entuzjastą płyt winylowych.
Sorry, ale tak to wygląda.
Darek pisze:esli chcesz jakis podpowiedzi odnosnie plyt to napewno otrzymasz. Natomiast co do marketingu, reklamy i poprawek to juz moze byc nieco inaczej.
Mozesz zalozyc watek odnosnie pozyskania informacji na temat jakiejs plyty i napewno otrzymasz odpowiedzi.
A administrator będzie się cieszył z większego ruchu na stronie. Pewnie.
Darek pisze:Nie myslisz chyba ze wiesz wszystko o plycie gdy ja trzymasz w rekach
Oczywiście, że nie, ale informacja razem z faktycznym egzemplarzem jest całością. Kładąc na talerzu gramofonu płytę o której wiemy, jak jest cenna (nie w sensie finansowym), słuchając jej brzmienia, czując bliskość artysty i rozsmakowując się w dźwiękach poznajemy właśnie te jedyne w swoim rodzaju emocje.
Darek pisze:Bedziesz uczyl sie o plytach tak dlugo jak dlugo bedziesz sie nimi zajmowal
Zgadza się. Temat jest do zgłębiania do plus nieskończoności.
Darek pisze:Jesli w niku masz date urodzenia to miales 2 lata gdy ja kupilem pierwsza plyte, wiec mie mow mi ze tego nierozumiem.
Nigdzie nie napisałem, że czegoś nie rozumiesz. Sugestia, że jesteś starszy więc wiesz dużo, dużo więcej jest zupełnie nie na miejscu i nie pasuje do tego co zresztą sam pisałeś wcześniej.

No i tak możemy cały czas. Tylko po co?
Darek pisze:Przeciez ten pomysl nalezy do Ciebie aby zalozyc serwis i zarabiac z wynajmowanych powierzchni.
To najistotniejsze w całe tej dyskusji, bo chyba nieporozumienie z tego wynika. Gdybyście, w sensie Wojtek i Ty, poczytali regulamin serwisu byłoby jasne o co w tym wszystkim chodzi. Od samego początku wałkujecie temat zarabiania na stronie internetowej. FirstPressRecords nie został stworzony do tego aby zarabiać. Nie jest mi do tego potrzebny. Podpowiedzi o programach afiliacyjnych i innych są nie na miejscu. Jak rozumiem doskonale znasz ciężki rynek muzyczny, więc zapewne znasz prawo autorskie. Reklamy, a może inaczej powiązanie serwisu z ofertą sklepów jest nieodpłatne.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

firstpressrecords.pl

#18

Post autor: Wojtek »

darak74 pisze:Oczywiście, że powiązane. Tylko, że wówczas należy zmienić nazwę niniejszego forum.
Dlaczego? :)
darak74 pisze:O to mi chodziło wrzucając tutaj linka do serwisu.
Chyba nie do końca, skoro nawet wolałeś na początku ukryć fakt, że to Twój serwis :)
Sorry, ale tak to wygląda (i pewnie tak było).
Przypalanie głupa niczemu w takich sytuacjach nie służy. Ludzie raczej cenią szczerość.
darak74 pisze:ale w momencie kiedy administrator wycofuje się z rozmowy i przekazuje drugiemu kontynuowanie wątku, ponieważ nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania to pozostaje jedynie administratorem, a nie entuzjastą płyt winylowych.
Chwila moment, wycofajmy lokomotywę nadinterpretacji, OK? :)

Wybacz, że wątek poświęcony Twojej stronie nie jest gdzieś wysoko na mojej liście priorytetów, bo rozumiem, że za to mnie winisz :)

Jednakże to, że nie byłem w stanie Tobie odpisać w ciągu paru godzin, a w między czasie dołączył do dyskusji Darek, czyni mnie kimś gorszym, czy też, "nie entuzjastą" płyt?

Sory, ale to jest jakaś pokrętna logika :) Nie wiem też na jakiej podstawie oczekujesz jakiegoś preferencyjnego traktowania.

Tak czy siak, już spieszę z odpowiedziami.
darak74 pisze:Jak najbardziej jest. Nie zrozumiałeś mnie. Widzę, że bardzo nurtuje Cię ta możliwość, więc jeżeli prowadzisz sklep możemy powiązać.
Nie, nie prowadzę sklepu. Jestem po prostu ciekaw jak planujesz realizować powiązanie w praktyce.
Cały czas chodzi mi tu tylko o takie możliwości:

1. Podstrona płyty -> link do ofert sklepów -> bezpośredni link (lub linki) do oferty dotyczącej danej płyty
2. Podstrona płyty -> link do ofert sklepów -> link do całej oferty sklepu (z wiedzą, że ta płyta gdzieś w tej ofercie jest)
3. Podstrona płyty -> link do ofert sklepów -> link do całej oferty sklepu (obojętnie czy ta płyta tam jest czy jej nie ma)

Tak więc powiedz prosto z mostu, jak ty to widzisz i które z opcji będą realizowane.
A jeśli będzie to jeszcze inaczej rozwiązane, a nie będzie się Tobie chciało o tym powiedzieć, to już chyba odpuszczę sobie tą kwestie :)
darak74 pisze:To może na niniejszym forum wskażesz, które nie są pierwsze? I jakie powinny być. Chyba Twoje forum też po to jest. No bo skoro może kiedyś się zarejestrujesz to napiszesz, a jednak się nie zarejestrujesz, bo nie jesteś zainteresowany to wiedza pozostaje wiedzą tajemną.
Słuszna uwaga, po to m.in. jest forum, ale nie o tym ten wątek :)
Tak jak pisałem wcześniej, dam znać na Twoim serwisie, jeśli będę chciał się tam udzielać, ewentualnie puszczę Tobie jakiegoś maila.
Zresztą, w między czasie Darek już poruszył np. kwestię płyty The Animals.
darak74 pisze:Discogs nie wyczerpuje tematu, poza tym jest mało czytelne przez inne formy.
Żadna baza nie wyczerpuje tematu i nie będzie go wyczerpywała w sytuacji kiedy bazę populować i moderować może praktycznie każdy :)
Twój plan w obecnej postaci nawet nie będzie w stanie się zbliżyć do innych baz (nawet jeśli byś miał taką samą ilość użytkowników), a co dopiero gadać o "wyczerpaniu tematu" :D

Czytelność serwisu to kwestia subiektywna.
darak74 pisze:A inne? Może jakieś polskie?
Mamy indeks polskich płyt, ale tu pewnie też powiesz, że to nie wyczerpuje tematu, bo dotyczy jedynie rodzimych nagrań, ale też o to w tym serwisie akurat chodzi :)

Rozumiem, że chodzi Tobie tutaj o to, że wielkim plusem serwisu jest to, że jest po Polsku i że tworzy go Polak?
Po co mi polski serwis z wartością płyt określaną w obcej walucie? :D
darak74 pisze:Ponieważ głównym założeniem, jak już kilka razy pisałem jest: wymiana wiedzy pomiędzy użytkownikami.
To po co w ogóle to powiązanie z ofertami handlowymi? :) Założenie poboczne?


A teraz już odniosę się do dalszych wpisów :)

Podobnie jak Darek, zgadzam się, że wymóg rejestracji do obejrzenia całej bazy jest pomylony.
W świecie jest to już praktycznie porzucona praktyka, dlatego naprawdę nie ma co się przy tym upierać.
Przykładami mogę sypać jak z rękawa. Eksperyment też można zrobić :)
darak74 pisze:A jeśli chodzi o Animals rozbieżność cenowa nie jest dramatyczna, mając na uwadze zmieniające się z czasem ceny, a i różnica w katalogach drukowanych.
Skoro zdajesz sobie z tego sprawę to po co w ogóle taka wartość w bazie kolekcjonerskiej?
Przynajmniej może warto by było dopuścić również widełki/przedział cenowy, a nie tylko jakąś wartość jednostkową.
Darek pisze:Zupelnie mnie nie przekonujesz. No ale zamiary masz dobre tylko kto bedzie chcial sie w to bawic? Sklepy? watpie, musialbys miec dobrze wypromowany serwis na calym swiecie, to moze wtedy. Kolekcjoner? watpie
Darek pisze:Jak wspomnialem, zamiary dobre, lecz wedlug mnie zupelnie nieprzemyslane.
Dobrze podsumowane :)
darak74 pisze:A administrator będzie się cieszył z większego ruchu na stronie. Pewnie.
Jak dla mnie to jest najlepsze zdanie z całej tej dyskusji :) Jak to odebrać?

Nie jesteś w stanie udzielać się na tym forum w temacie innym niż dotyczącym Twojego serwisu, bo blokuje Cię myśl, że przyczynisz się do rozwoju dyskusji na forum? Większy ruch to przewidywanie nieco na wyrost, ale tutaj naprawdę chyba nikt na to nie zwraca uwagi w kontekście samopomocy. Nie należę do administratorów, których podniecają statystyki, jeśli to miałeś na myśli.

Jak czytam powyższe zdanie to pierwsze skojarzenie jakie mi przychodzi do głowy to przysłowiowy "pies ogrodnika" :)
Jest to tym bardziej niepoważne stwierdzenie w sytuacji, kiedy sam doskonale sobie zdajesz sprawę darak74, że poprzez ten temat nieco zwiększa się pozycja Twojego własnego serwisu chociażby w wyszukiwarkach.

Pytanie tylko czy ta nasza dyskusja to bardziej reklama czy anty-reklama wesołej bazy? To już zależy od interpretacji stanowiska twórcy :)

darak74 pisze:Oczywiście, że nie, ale informacja razem z faktycznym egzemplarzem jest całością. Kładąc na talerzu gramofonu płytę o której wiemy, jak jest cenna (nie w sensie finansowym), słuchając jej brzmienia, czując bliskość artysty i rozsmakowując się w dźwiękach poznajemy właśnie te jedyne w swoim rodzaju emocje.
To że ty tak na to patrzysz nie znaczy, że każdy tak na to patrzy, ani że powinien mieć taką samą perspektywę.
Jeśli wewnętrznie czujesz się gorzej jak zdajesz sobie sprawę, że słuchasz późniejszego wydania jakiejś płyty to jest to już jakaś wyższa psychologia :)
darak74 pisze:No i tak możemy cały czas. Tylko po co?
Dobre pytanie.
Jak widać w toku tej dyskusji, ty wiesz swoje, a reszta swoje, więc może po prostu zobacz jak Ci wyjdzie z katalogiem i wyciągnij wnioski z praktyki.
Rada na przyszłość: nie udawaj osoby trzeciej przy podawaniu linków, serio.
darak74 pisze:Gdybyście, w sensie Wojtek i Ty, poczytali regulamin serwisu byłoby jasne o co w tym wszystkim chodzi.
Ależ przeczytałem regulamin już na samym początku, bo odniosłem się do dwóch punktów już w pierwszej odpowiedzi :)
darak74 pisze:Od samego początku wałkujecie temat zarabiania na stronie internetowej.
Sorry, ale tak to wygląda :) Zresztą, jak dotąd przecież nawet nie negowałeś tego ;)
Nagła zmiana założeń?
darak74 pisze:Jak rozumiem doskonale znasz ciężki rynek muzyczny, więc zapewne znasz prawo autorskie.
Co masz konkretnie na myśli?
darak74 pisze:Reklamy, a może inaczej powiązanie serwisu z ofertą sklepów jest nieodpłatne.
To dla pełnej jasności dlaczego nie napiszesz o tym w regulaminie bądź podstronie o współpracy?
Wystarczyłoby zdanie o nieodpłatności i już nie byłoby niedomówień.
Mało tego, pewnie więcej serwisów byłoby wtedy chętnych do współpracy.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
darak74
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2012, 09:34

firstpressrecords.pl

#19

Post autor: darak74 »

Wojtek pisze:wolałeś na początku ukryć fakt, że to Twój serwis
Nie próbowałem. Troszkę mnie to dziwiło, po prostu przy pierwszym poście "Wygląda całkiem nieźle i można na niej sięgnąć po garść informacji na temat wydań winyli." powinien pojawić się emotikon ;)
Kliknąłem nad i tak już poszło.
Wojtek pisze:3. Podstrona płyty -> link do ofert sklepów -> link do całej oferty sklepu (obojętnie czy ta płyta tam jest czy jej nie ma)
To ta wersja. Z tym, że kiedy w ofercie sklepu pojawi się tytuł, którego wcześniej nie było automatycznie ze strony serwisu można do niego przechodzić.

Założenia są takie same od początku, być może niezbyt jasno zostało to ujęte w regulaminie.

Podpowiedzi, jak już pisałem wcześniej Darkowi, są dla mnie cenne (dzięki) i prawdopodobnie uwzględnię je.
darak74
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2012, 09:34

firstpressrecords.pl

#20

Post autor: darak74 »

Wczorajsza burza nie pozwoliła dokończyć postu...
Wojtek pisze:Jednakże to, że nie byłem w stanie Tobie odpisać w ciągu paru godzin, a w między czasie dołączył do dyskusji Darek, czyni mnie kimś gorszym, czy też, "nie entuzjastą" płyt?
W porządku, rozumiem. :)
Wojtek pisze:Żadna baza nie wyczerpuje tematu i nie będzie go wyczerpywała w sytuacji kiedy bazę populować i moderować może praktycznie każdy
Nieporozumienie. Kontekst zupełnie inny - chodziło mi o ilość atrybutów i cech w opisach płyt. Oczywiście, że żadna baza nie wyczerpie tematu.
Wojtek pisze:Jeśli wewnętrznie czujesz się gorzej jak zdajesz sobie sprawę, że słuchasz późniejszego wydania jakiejś płyty to jest to już jakaś wyższa psychologia
Nieporozumienie. Nigdzie nie napisałem, że nie lubię wznowień. Mam często po kilka wydań jakiegoś tytułu i wszystkie cenię właśnie za muzykę. W tworzeniu kolekcji chodzi przecież o przyjemność słuchania muzyki.
Wojtek pisze:poprzez ten temat nieco zwiększa się pozycja Twojego własnego serwisu chociażby w wyszukiwarkach.
Faktycznie, ale nie o to mi chodziło. Poprosiłem o opinię. Opinia jest, tylko po co ten mało uprzejmy ton wypowiedzi od pierwszego postu począwszy. Jeżeli uważasz, że z mojej strony jest coś nie tak możesz temat usunąć.
Wojtek pisze:Jak widać w toku tej dyskusji, ty wiesz swoje, a reszta swoje,
Jak pisałem już wcześniej nie upieram się.

Wg opinii prawniczej w katalogu zostaje opublikowana całość graficzna (labele i wszystkie elementy okładki wraz z załącznikami). Nie jest to więc cytat i w tym momencie może pojawić się problem. Rozwiązaniem jest połączenie z ofertą sklepów, a jako uzasadnienie sprzedaż (środki pośrednio trafiają do artystów). Interpretacji jest jednak wiele, ale po co ryzykować. W regulaminie stoi nieodpłatne korzystanie z serwisu, promocja artystów i sprzedaży też.

Mam nadzieję, że odniosłem się do wszystkiego. A jakby co to na forum jestem.
Awatar użytkownika
Kusma
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2011, 22:32
Lokalizacja: Chełm, lubelskie

firstpressrecords.pl

#21

Post autor: Kusma »

darak74 pisze:To ja już nie wiem gdzie jestem. Czy to jest forum entuzjastów płyt winylowych? Czy entuzjastów rynku muzycznego?
a co, spodziewałeś się ze na forum znajdziesz głupcow z grubymi porfelami, ktorzy na slowo "winyl" dostaną ślinotoku?
Nie bulwersuj się tak forumowiczu... to tylko moja subiektywna opinia :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

firstpressrecords.pl

#22

Post autor: Wojtek »

darak74 pisze:To ta wersja. Z tym, że kiedy w ofercie sklepu pojawi się tytuł, którego wcześniej nie było automatycznie ze strony serwisu można do niego przechodzić.
No to już wiadomo co i jak. Dzięki.
darak74 pisze:Założenia są takie same od początku, być może niezbyt jasno zostało to ujęte w regulaminie.
Raczej tak.
darak74 pisze:Nieporozumienie. Kontekst zupełnie inny - chodziło mi o ilość atrybutów i cech w opisach płyt.
Kontekst ten sam.
To od użytkownika/tworzącego wpis zależy ile poda informacji (i w jaki sposób) i czy te informacje są w ogóle prawdziwe/zgodne :)
Tak samo jest/będzie u Ciebie.
darak74 pisze:Faktycznie, ale nie o to mi chodziło.
To co tak właściwie miałeś na myśli pisząc:
darak74 pisze:
Darek pisze:jesli chcesz jakis podpowiedzi odnosnie plyt to napewno otrzymasz. Natomiast co do marketingu, reklamy i poprawek to juz moze byc nieco inaczej.
Mozesz zalozyc watek odnosnie pozyskania informacji na temat jakiejs plyty i napewno otrzymasz odpowiedzi.
A administrator będzie się cieszył z większego ruchu na stronie. Pewnie.
:?:
darak74 pisze:Wg opinii prawniczej w katalogu zostaje opublikowana całość graficzna (labele i wszystkie elementy okładki wraz z załącznikami). Nie jest to więc cytat i w tym momencie może pojawić się problem. Rozwiązaniem jest połączenie z ofertą sklepów, a jako uzasadnienie sprzedaż (środki pośrednio trafiają do artystów). Interpretacji jest jednak wiele, ale po co ryzykować. W regulaminie stoi nieodpłatne korzystanie z serwisu, promocja artystów i sprzedaży też.
Spoko. W Polsce niestety nie mamy sprecyzowanych zasad tzw. dozwolonego użytku, więc trzeba sobie jakoś z tym radzić.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
darak74
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2012, 09:34

firstpressrecords.pl

#23

Post autor: darak74 »

Wojtek pisze: To ta wersja. Z tym, że kiedy w ofercie sklepu pojawi się tytuł, którego wcześniej nie było automatycznie ze strony serwisu można do niego przechodzić.


No to już wiadomo co i jak. Dzięki.
Ok. A ja sądziłem, że Twoje dociekania są natury informatycznej. :D
Wojtek pisze:Kontekst ten sam.
To od użytkownika/tworzącego wpis zależy ile poda informacji (i w jaki sposób) i czy te informacje są w ogóle prawdziwe/zgodne :)
Tak samo jest/będzie u Ciebie.
No tak. Tylko, nie wiem na ile to wyjdzie, mam nadzieję na minimalizację nieprawdziwych informacji.
Wojtek pisze:jesli chcesz jakis podpowiedzi odnosnie plyt to napewno otrzymasz
Powinienem to raczej odebrać, jako zaproszenie. Chyba skutkiem wcześniejszych wypowiedzi odebrałem inaczej. Dziekuję, pewnie skorzystam. :)
Kusma pisze: darak74 pisze:To ja już nie wiem gdzie jestem. Czy to jest forum entuzjastów płyt winylowych? Czy entuzjastów rynku muzycznego?

a co, spodziewałeś się ze na forum znajdziesz głupcow z grubymi porfelami, ktorzy na slowo "winyl" dostaną ślinotoku?
A w tą ścieżkę dyskusji nie wchodzę i nie rozumiem. :cry: Proszę, przeczytaj odpowiedź Darka, bo nie o portfele tutaj chodziło.
Darek pisze:Przeciez to jest powiazane. Czy myslisz ze fanowie plyt winylowych nie interesjua sie rynkiem muzycznym i odwtotnie?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

firstpressrecords.pl

#24

Post autor: Wojtek »

darak74 pisze:Ok. A ja sądziłem, że Twoje dociekania są natury informatycznej. :D
Gdzie tam. O oczywistości nie mam co się pytać.
darak74 pisze:Powinienem to raczej odebrać, jako zaproszenie. Chyba skutkiem wcześniejszych wypowiedzi odebrałem inaczej. Dziekuję, pewnie skorzystam. :)
Problem w tym, że nie pytałem o to jak powinieneś odebrać Darka wypowiedź, ale co miałeś na myśli z odpowiedzią jaką mu dałeś, ale OK, skoro wolisz unikać to spoko, też jest to jakiś wesoły sygnał dla mnie :)


A na stronie nadal brakuje tych paru przydatnych instancji słowa "nieodpłatnie" ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

firstpressrecords.pl

#25

Post autor: Darek »

Sprawdz swoja strone bo niemozna sie polaczyc. Wyskakuje ze serwer zada haslo
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

firstpressrecords.pl

#26

Post autor: Wojtek »

Z tego co wiem to kolega zdjął stronę z sieci/nałożył hasło i ją remontuje, prawdopodobnie biorąc pod uwagę sugestie z powyższej dyskusji.
Dziwię się trochę, że sam o tym tutaj nie chciał napisać i że nie chciał na stronie zostawić informacji w stylu "przerwa techniczna/strona w budowie".
Wróci pewnie dopiero jak skończy remont :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

firstpressrecords.pl

#27

Post autor: Wojtek »

Jakby co to serwis wrócił do sieci, tym razem pod adresem http://fipres.pl/.
Nie zauważyłem jak dotąd większych zmian względem poprzedniej wersji, ale śmieszy mnie np. dosłowne tłumaczenie "dead wax" na język polski :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ