Sklepy płytowe - Polska

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
porcupinetree
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2024, 13:48

Re: Sklepy płytowe - Polska

#301

Post autor: porcupinetree »

Cześć,
kupuję w tym sklepie już od kilku lat. Odbieram osobiście ze względu na delikatna materię, jaką jest winyl i koperta.
Na początku zdarzyła się płytka, którą sprowadzali na moje zamówienie i przyszła ze śladem po zagięciu w jednym rogu (myślę, że to wina słabego zabezpieczenia dystrybutora). Zwróciłem im na to uwagę (nie mogłem już wymienić na inną, bo pozycja okazała się być już niedostępna a zależało mi na tej płytce). Od tego czasu ( 7 lat) wszystkie zamawiane pozycje odbieram bez żadnych uszkodzeń. Czasem wymagają przedpłaty w wysokości 30% wartości zamówienia (dotyczy realizacji 14-60). Ale ogólnie jeżeli na stronie pozycja jest dostępna tzn z ceną i czasem realizacji to nie ma problemu.
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1687
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Sklepy płytowe - Polska

#302

Post autor: MacPhisto »

CRX2 pisze:
25 mar 2024, 12:08
Kupował może ktoś płyty na stronie www.fan.pl?
Mają bardzo duży wybór, ale tu na forum raczej nie ma o nich za dużo informacji.

Pytam, ponieważ znalazłem dwa albumy w bardzo dobrych cenach z czasem oczekiwania 14-60 dni. Normalnie te albumy nie są nigdzie dostępne albo jakieś 2 sztuki na Discogs w chorych cenach. Zastanawiam się czy nie będzie tak, że zapłacę, przez 2 miesiące nic nie otrzymam, a na koniec będę musiał walczyć o zwrot kasy. Oczywiście nie chcę przesadzać i kogoś niepotrzebnie oczerniać, dlatego byłbym wdzięczny za Wasze opinie.
Fajny sklep, ściągałem kilka płyt niedostępnych u nas.
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
mpszyman
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2024, 09:59

Re: Sklepy płytowe - Polska

#303

Post autor: mpszyman »

Cześć,

Polecam do sprawdzenia https://klasykaijazz.pl

Chyba największy w Polsce wybór tytułów związanych z nazwą sklepu - zarówno winyle jak i CD i pochodne. Przy okazji mają teraz promocję na Blue Note i ECM, do tego można wyrwać koszulkę i slipmatę za 1 grosz.
ODPOWIEDZ