Argenteum Astrum

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Argenteum Astrum
Posty: 54
Rejestracja: 24 wrz 2009, 19:32

Argenteum Astrum

#1

Post autor: Argenteum Astrum »

Ja zrobie maly off topic bowiem jako sklep chce zarekomendowac siebie samego. Specjalizuje sie przede wszystkim w muzyce przelomu lat 60tych i 70tych ale inne epoki tez nie sa mi zupelnie obce. Glowne zainteresowania to rock, blues, progressive i pokrewne (jazz rock, fusion, folk etc.) Posiadam spore kontakty na calym swiecie i jestem w stanie sprowadzic roznego rodzaju nawet bardzo rzadkie tytuly (zarowno te oficjalne jak i bootlegi). Myslalem tez o zalozeniu sklepu ale narazie jestem w fazie "badania rynku". Zainteresowanych prosze o kontakt na adres abracadabra@argenteumastrum.com - ceny i warunki do dogodnego ustalenia.

Z powazaniem
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41712
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Argenteum Astrum

#2

Post autor: Wojtek »

Nie ma potrzeby robienia off topic, dlatego też otrzymujesz własny wątek gratis, bo odpłatne sprowadzanie płyt to jednak nie sklep (przynajmniej póki co) :)

Jako znawca tematu mam nadzieję, że wesprzesz nasze forum konkretnymi treściami :) Tym bardziej jako ekspert ds. Led Zeppelin chociażby ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Argenteum Astrum
Posty: 54
Rejestracja: 24 wrz 2009, 19:32

Argenteum Astrum

#3

Post autor: Argenteum Astrum »

Nie widze zadnego problemu. Prosze tylko o jakies konkretne pytanka i bedziemy dzialac.
ODPOWIEDZ