20 płyt winylowych + 5 płyt CD

ODPOWIEDZ
Kacper :-)
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2014, 21:05

20 płyt winylowych + 5 płyt CD

#1

Post autor: Kacper :-) »

Cześć,

Mam do zaoferowania 20 płyt winylowych. Ogólnie stan bardzo dobry, kilka płyt jest w foliach.

Obrazek
Obrazek

Podaję tytuły:
1. ORIGINAL GOLDEN GREATS - VOL. 10 (na okładce są takie piosenki z wykonawcami: Cher - "You Better Sit Down Kids", Johnny Ribers - "Memphis", Canned Heat - "On the Road Again", Gary Lewis and the Playboys - "Sealed with a Kiss", The Hollies - "On a Carousel", Brenton Wood - "The Oogum Boogum Song", Bobby Goldsboro - "Honey", The 5th Dimension - "Paper Cup", Classics IV - "Spooky", Count Five - "Psychotic Reaction", Bobby Vee - "My Girl/Hey Girl", Jackie DeShannon - "The Weight"
2. Nie mogę odczytać i znaleźć w Internecie, ale na moje oko jest napisane tak (płyty są w piwnicy, a ja mam tylko zdjęcia okładek): Brush Abba (wykonawca?) - Straight (tytuł?)
3. Connie Francis - Sings Folk Song Favorites
4. ORGAN MEMORIES (taka: http://s.ecrater.com/stores/144485/4f0a ... 44485n.jpg)
5. The Mormon Tabernacle Choir - Sings Christams Carols
6. Romantic Strings Play Dancing in the Dark and 23 other all-time listening favorties
7. Bobby Goldsboro - Word Pictures featuring Autumn Of My Life (Danny and I Am A Rock)
8. Hello Vietnam - Country&Western War Songs (The Lonesome Valley Singers)
9. Neil Diamond - Beautiful Noise (produced by Robbie Robertson)
10. Kolędy Prawosławne (takie: http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/m/ ... C2wJRg.jpg)
11. The Worst of Jefferson Airplane
12. Sandy&the original - Polka Dots (Goosentown Polka&other favourites) - nie wiem, co jest tytułem, a "co" wykonawcą, przypuszczam
13. Alicja Pomian-Pozerska - POEMAT KONCERT E-MOLL (recytacja autorki na tle muzyki F. Chopina) + POEMAT CHOPINIANA (recytacja autorki)
14. Around the World in 80 Days - A Full Sound Spectrum Recording of Background Music featured in Michael Todd's (music composed by Victor Young)
15. Neil Diamond - Stones
16. Billy Joel - An Innocent Man (10 new songs)
17. Billy Vaughn - Mexican Pearlis
18. Johnny Rivers - Slim Slo Slider
19. Prelude to Romance - Rias Symphony Orchestra, Gerhard Becker - conductor (Orchestral medlyes of The Merry Widow and One Night in Venice)
20. South Pacific (Sound Track Fidelity in HITS from RODGERS and HAMMERSTEIN'S and the HOLLYWOOD SOUND STAGE CHORUS with the Theatre Orchestra) - tutaj również jest pełno napisów

Mam również do zaoferowania 5 płyt CD. Stan ogólnie celujący.

Obrazek

Lista:
1. BRAVO - GOLDEN HITS 2008 (przykładowi wykonawcy: Alex C, Matt Pokora, Sugababes, Timabaland, Feel, Lady Gaga, The Pussycat Dolls, Morandi, Doda, Nelly Furtado, Shaun Baker)
2. Rihanna - Good Girl Gone Bad: RELOADED (wydanie polskie)
3. Lady Gaga - The Fame Monster
4. RMF FM - NAJLEPSZA MUZYKA NA WIOSNĘ 2011
5. TOP KIDS 15! (przykładowi wykonawcy: Mrozu, Lady Gaga, Ewa Farna, Britney Spears, Rihanna, Kid Cudi)
*6. POPCRON - DANCE MANIA 10 - DOŁOŻĘ JAKO GRATIS

Ceny do ustalenia, w temacie, PW czy na e-mail'u: kacperkaczmarczyk12@gmail.com. Kwestia cenowa i organizacyjna wysyłki także. :-) Jeśli ktoś ma jakieś pytanie, chce więcej zdjęć itd. - zapraszam. Rzecz jasna sprzedaję pojedynczo.

Pozdrawiam i zapraszam, Kacper Kaczmarczyk
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

20 płyt winylowych + 5 płyt CD

#2

Post autor: Wojtek »

Kacper :-) pisze:Ceny do ustalenia, w temacie,
U nas tak nie ma :) Podaj jakieś ceny.

http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=35&t=1545
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Kacper :-)
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2014, 21:05

20 płyt winylowych + 5 płyt CD

#3

Post autor: Kacper :-) »

Witajcie ponownie,

Jestem, jeśli o tę kwestię chodzi - totalnie "zielony". Naprawdę nie zrobicie wyjątku? :-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

20 płyt winylowych + 5 płyt CD

#4

Post autor: Wojtek »

Nie.

Logiczne jest, że musisz mieć w głowie jakąś cenę.
Jak ktoś Tobie rzuci, że np. da 5 złotych za daną płytę to na jakiej innej podstawie odrzucasz bądź przyjmujesz taką ofertę?
Jeśli odpowiesz "nie wiem" to co, równie dobrze każdą płytę sprzedasz po złotówce, bo nie wiesz ile jest warta albo co byś chciał dostać w zamian? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Kacper :-)
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2014, 21:05

20 płyt winylowych + 5 płyt CD

#5

Post autor: Kacper :-) »

Nie wiem, co w Twej propozycji jest tak wyraziście logicznego. Dla mnie dyskusja na ten temat skończona.

No dobrze, cena ogólna każdego produktu to 30 zł. Jak najbardziej możemy się targować. ;-)
Awatar użytkownika
Czołgista
Posty: 134
Rejestracja: 07 lut 2014, 22:27
Lokalizacja: Kraków

Re: 20 płyt winylowych + 5 płyt CD

#6

Post autor: Czołgista »

Kupię

Billy Vaughn - Mexican Pearlis
Hello Vietnam - Country&Western War Songs
South Pacific (Sound Track Fidelity in HITS
Connie Francis - Sings Folk Song Favorites
Romantic Strings Play Dancing in the Dark and

po 3 zł , w sumie 15 PLN
do tego koszt przesyłki góra 15 PLN
Taka jest moja opcja ,
te płyty mnie interesują ,
jak coś to pisz pod mtdraw()gmail.com,
jak to mówią "kupi, nie kupi , potargować warto" :D
A nie, to nie .
:D
ODPOWIEDZ