Jak ktoś ma coś do Admina...

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4001
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Jak ktoś ma coś do Admina...

#121

Post autor: chudy_b »

Ja tam Wojtka trochę podziwiam. Przez kilka lat po parę razy w tygodniu odpowiadać na te same pytania, gdzie pytający ewidentnie nie poświęcił pięciu minut na wyszukanie informacji, może frustrować. Z drugiej strony używanie epitetów ad persona jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania niezależnie od temperatury sporu.
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Jak ktoś ma coś do Admina...

#122

Post autor: cezi »

Szkoda, że przez takie zagrywki, jak ta sprzed kilku dni z Darkiem, forum traci dużo ze swojej merytorycznej wartości. Niestety, na przestrzeni dwóch lat z haczykiem odkąd jestem zarejestrowany, kilka osób, których wiedzę ceniłem, odeszło bezpowrotnie z forum.

Tak naprawdę, to cała awantura nie wiadomo z czego się wzięła, i wmojej skromnej opinii więcej hałasu narobiono, niz jest to warte. Darka mi osobiście trochę szkoda, bo słucha generalnie muzyki mi bliższej, stanowiąc delikatną przeciwwagę dla frakcji "jazzowej" forum.

Cezi
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#123

Post autor: Robert007Lenert »

Jeśli gość wyleje zupę na obrus podczas proszonego obiadu, to gospodarz bierze go za fraki i od flejtuchów wyzywa. To w analogii do częstych reakcji Wojtka. I to mi się od zawsze tutaj nie podoba.
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Jak ktoś ma coś do Admina...

#124

Post autor: motown »

Co się stało z Darkiem?
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#125

Post autor: zbyszek1982 »

motown pisze:Co się stało z Darkiem?
Obraził się.
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#126

Post autor: cezi »

zbyszek1982 pisze:
motown pisze:Co się stało z Darkiem?
Obraził się.
Można to też ując mniej pejoratywnie - "uniósł się honorem"

Możesz wyrobić sobie własne zdanie. Przeczytaj tez wątek. Zaczęło się niewinnie
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=28&t=4989

Końcówkę "dyskusji" Wojtek przeniósł do niniejszego wątku.
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Jak ktoś ma coś do Admina...

#127

Post autor: zbyszek1982 »

cezi pisze:mniej pejoratywnie
Nie doszukuj się w mojej wypowiedzi treści, których w niej nie ma. Czytałem tamten wątek.
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#128

Post autor: cezi »

zbyszek1982 pisze:
Nie doszukuj się w mojej wypowiedzi treści, których w niej nie ma. Czytałem tamten wątek.
Jęsli, źle sie wyraziłem to przepraszam.
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Jak ktoś ma coś do Admina...

#129

Post autor: vinylpiotrek »

cezi pisze:Zaczęło się niewinnie
To się zaczęło dużo wcześniej, to dla Darka raczej była kropla przelewająca czarę..
Obrazek
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#130

Post autor: cezi »

vinylpiotrek pisze:to dla Darka raczej była kropla przelewająca czarę..
Pewnie masz rację, nie jestem na forum tak czesto, aby ogarniać wszystkie "personalne wycieczki". Kończąc temat, bo odchodzimy od wątku, uważam, że Darek niepotrzebnie się obrażał/unosił honorem, na tyle aby odejść z forum. Przecież oprócz Admina jest tu zawsze kilka osób do pogadania, a nie sądzę, żeby Wojtek był na tyle ordynarny, aby nawet bedąc do kogoś uprzedzonym cenzurować posty (poza naruszeniem regulaminu, czy kwestiami porządkującymi). A Wojtka wypowiedzi wcinające się między wódkę i zakąskę, zawsze można zignorować. Ale to moja opinia, bazująca na przeczytanych wątkach z forum. Z pewnością nie wszystkie ich potyczki przeczytałem, a być może wojenka była kontynuowana poprzez PM.

Cezi
Awatar użytkownika
incorester
Posty: 53
Rejestracja: 01 gru 2012, 21:54

Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja (ciąg dalszy)

#131

Post autor: incorester »

Temat autorski został zamkniety, by wyrazic moje zdanie zmuszony wiec jestem załozyc jego kontynuacje.
Jestem zdecydowanie przeciwny ostatnim banom!
Zbanowanych znam tylko z ich wypowiedzi na forum, a nimi w zaden sposob nie zasłuzyli na tak dotkliwa kare.
Bez nich forum traci na atrakcyjnosci i merytorycznosci.
Winyl net to wprawdzie forum prywatne ale działajace w przestrzeni publicznej w ktorej obowiazuja przeciez pewne zasady,
wiec banowanie kogokolwiek tylko za to, ze ma odmienne poglądy, ktore potrafi jednak przekazac bez wulgarnosci
i zgodnie z netykietą , nie powinno miec na nim miejsca.
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja (ciąg dalszy)

#132

Post autor: JacK »

BORZE MUJ tak vinylpiotrek zwykł komentować i to idealnie nadaje się do Twojej próby rozkopania tej mogiły.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
grummer
Posty: 409
Rejestracja: 21 cze 2013, 03:41

Re: Kij w mrowisko...czyli o gustach dyskusja (ciąg dalszy)

#133

Post autor: grummer »

incorester pisze:Temat autorski został zamkniety, by wyrazic moje zdanie zmuszony wiec jestem załozyc jego kontynuacje.
Jestem zdecydowanie przeciwny ostatnim banom!
Zbanowanych znam tylko z ich wypowiedzi na forum, a nimi w zaden sposob nie zasłuzyli na tak dotkliwa kare.
Bez nich forum traci na atrakcyjnosci i merytorycznosci.
Winyl net to wprawdzie forum prywatne ale działajace w przestrzeni publicznej w ktorej obowiazuja przeciez pewne zasady,
wiec banowanie kogokolwiek tylko za to, ze ma odmienne poglądy, ktore potrafi jednak przekazac bez wulgarnosci
i zgodnie z netykietą , nie powinno miec na nim miejsca.
Jakbyś się wtajemniczył, to byś zauważył, że akurat wulgarności nie można odmówić temu tematowi. Vinylpiotrek i Winters słynęli z bardzo hipsterskiego podejścia do muzyki i sprzętu. Nie ma w tym nic złego, dopóki nie zaczyna się komuś innemu wjeżdżać na ambicję, że muzyka i sprzęt wyprodukowane po 1970 r. to gówno i jeszcze inne śmieci. Fakt, że słynęli z pomocnej strony w dobieraniu sprzętu, jednak moim zdaniem trochę przegięli pałę w swoich osądach.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Jak ktoś ma coś do Admina...

#134

Post autor: eenneell »

incorester pisze:Winyl net to wprawdzie forum prywatne ale działajace w przestrzeni publicznej w ktorej obowiazuja przeciez pewne zasady,
wiec banowanie kogokolwiek tylko za to, ze ma odmienne poglądy, ktore potrafi jednak przekazac bez wulgarnosci
i zgodnie z netykietą , nie powinno miec na nim miejsca.
Popieram! i potwierdzam!
Widzę różnicę w "odmienności poglądów", ,czy "dosadnością wypowiedzi" a "wulgarnością"!
w wypowiedziach Roberta Lenerta , ani Wintersa, ani Vinylpiotrka nie zauważyłem "wulgarności"!
"Odmienność poglądów", czy "dosadność wypowiedzi" TAK!
WNIESLI DO FORUM WIĘCEJ NIŻ NIEJEDEN PYTAJĄCY/ZNIKAJĄCY!
grummer pisze:Jakbyś się wtajemniczył, to byś zauważył, że akurat wulgarności nie można odmówić temu tematowi. Vinylpiotrek i Winters słynęli z bardzo hipsterskiego podejścia do muzyki i sprzętu. Nie ma w tym nic złego, dopóki nie zaczyna się komuś innemu wjeżdżać na ambicję, że muzyka i sprzęt wyprodukowane po 1970 r. to gówno i jeszcze inne śmieci
Grummer@
grummer pisze:Vinylpiotrek i Winters słynęli z bardzo hipsterskiego podejścia do muzyki i sprzętu. Nie ma w tym nic złego,
Z tym się zgadzam!
grummer pisze:Nie ma w tym nic złego, dopóki nie zaczyna się komuś innemu wjeżdżać na ambicję, że muzyka i sprzęt wyprodukowane po 1970 r. to gówno i jeszcze inne śmieci.
(Tę wypowiedż uważam , za klasyfikującą do banicji!!)
Bo nie wolno mieć takiego zdania?
Jeden lubi B&O drugi Technicsy, BSR-y etc....

Ale ponieważ Admin toleruje takie wypowiedzi to zostaniesz :D
A ja nie ;)
Nie wiem Czy zauważyliście Forumowicze że rozmawiamy wciąż o "gustach"(już nie muzycznych), ale wciąż o gustach;
o "gustach poglądów ":!:
Dobrej wypowiedzi w szanowaniu interlokutora na tym Forum nie będzie?

Moim zdaniem w pewnych tematach/wątkach wystarczyło "słowo" Admina: "spokój" ,
ale Admin nieświadomie "dolewał oliwy do ognia"...

Ponieważ "miał dosyć wypowiedzi "; PSUJĄCYCH"IMAGES FORUM"...
TO "ZBANOWAŁ"!

Lubię dyskusję, lubię "różnicę zdań"...Którą rozumiem tak:
(w forumowym wydaniu , i nie tylko)
Jeżeli rozmawiamy w tematach konkretnych; gramofony, wkładki, wzmacniacze; głośniki... etc
to dzielimy się doświadczeniem, czyli własnymi (albo nie własnymi ) doświadczeniami!!!


Natomiast o "gustach" Możemy/ powinniśmy dyskutowąć w tematach/ kategoriach "bez" emocji...

"Nie jest ładne/dobre to co jest, tylko co kto uważa"


Jeżeli Komuś pasuje/podchadzi Fogg , czy" tercet" to nie znaczy, że uważam go za "debila". :?: :?: :?: ...
... Powiem jedynie, że nie ma wyrobionego gustu...



;)
Awatar użytkownika
Czołgista
Posty: 134
Rejestracja: 07 lut 2014, 22:27
Lokalizacja: Kraków

Jak ktoś ma coś do Admina...

#135

Post autor: Czołgista »

eenneell, wpadnij do mnie w końcu na piwo :D
Jak telefonicznie gadaliśmy :D
W chwili obecnej już 6 sączę :lol:

Drogi Wojtku , proszę nie odnoś się do tego posta eenneell-a '
przed kolejnym banem , chciałbym pogadać w realu z aktywnym forumowiczem :lol:

Wczoraj dopiero przeczytałem o co biega w tym całym zamieszaniu,

Tak na marginesie , to moje wpisy w temacie płynu forumowego nie miały związku z z tematem
gdzie zbanowałeś 3 forumowiczów, wtedy odniosłem się do działu "przywitań" na forum :lol:
A teraz odnoszę wrażenie że łączyłeś te dwie sprawy :shock:

Mam wiarę że drogą dyplomacji można wiele załatwić :D
I z doświadczenia wiem że miesiąc banicji może być lepszy dla ogółu forum niż permanentne zbanowanie.

PS . zmianę na czarny kolor nicka miałem za żałobę po śmierci Jaruzelskiego :shock:
Taki jestem domyślny :doh:
ODPOWIEDZ