Gramofonik - 1971MalKow na allegro

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 1626
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS X65
Lokalizacja: Kraków

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1021

Post autor: domibobi »

Miałem tą wątpliwą przyjemność wymienić kilka zdań z nim na allegro. Zeszło też na uszczelki...
Screenshot_20231203-183034.png
Także ten, tego... Wszelkie podkladki, uszczelki możecie wyrzucić 🤣😉😄
a: SonyPSX65 [SonyXL45 PhilipsGP412 Empire(LTD200 2000Z) NagaokaMP110 Pickering625/XV15 ShureV15typeIV AudioTechnica120] / PreampDyskretniok / OnkyoA8850 / TelluriumQblueII / PylonAudioPearl27
c: TidalHiFiPlus / WiimPro / MusicalFidelityV90DAC
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41728
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1022

Post autor: Wojtek »

Wiadomo. Producenci koszyków czy ramion nie wiedzą co robią i cała inżynieria to jeden wielki spisek.

Kiedy ramię od młotkowego? Złożyłby coś ze śmieci którymi handluje i będzie prima sort nie do pokonania.

Jeśli was zaczepia którymkolwiek kanałem - nie wiem po co w ogóle wdajecie się w dyskusje?
Przecież to jest chory człowiek który ma bardzo dużo czasu :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Protek
Posty: 19
Rejestracja: 05 sty 2021, 09:06

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1023

Post autor: Protek »

Robimy na facebooku akcję zgłaszania jego profilu jako fałszywy? Ja właśnie zgłosiłem. Po tym co tam ostatnio wypisuje to ewidentnie mu się pogorszyło. Jak już wypisuje te bzdury to może pod własnym nazwiskiem? :lol:
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2412
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1024

Post autor: dale »

domibobi pisze:
03 gru 2023, 18:34
Także ten, tego... Wszelkie podkladki, uszczelki możecie wyrzucić 🤣😉😄
Zapomniał że piny też są na sprężynkach... Zasadniczo co do samej gumki, aby odniosła skutek to powinna zostać użyta, ujmijmy to tak, na dużo wcześniejszym etapie produkcji...
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1165
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1025

Post autor: pawelgrab »

Gramofonik na fejksbuku nawołuje do nienawiści - chyba przegiął tym razem :think: zara logo będzie zabronione czy co :think: a prawda jest taka, że tylko rozpowszechnia wizerunek winyl.net więc zwiększa popularność - głąb :lol: :
Bez tytułu.jpg

a i świeże pozdrowienia dla Wojtka prawie świąteczne - widać czegoś się boi ale pamiętajmy, że to człowiek chory i z depresją a Andrzej Kowalski to paranoidalne wcielenie Dariusza - więc Darku nie stresuj się w razie usunięcia konta wleziesz w inną gadzinę i tyle ;) :
g3.jpg


natomiast nie wiem czemu ma służyć debilna pisanina w stylu wszystkie nowe techiksy - to buble jest to bez sensu po prostu chodzi o znormalizowanie produktu, jeżeli element gramofonu w postaci talerza, przechodzi etap kontroli jakości w trakcie produkcji to ok a ja się wydaje, nierówny to jaki problem :D :
g2.jpg
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1165
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1026

Post autor: pawelgrab »

g3.jpg
Gramofonik dalej prowokuje i Forum winyl.net rozsławia więc ze dwa zdania dopowiem:

Niestety nie skorzystam z zaproszenia gramofonika, jestem w tej kwestii zdecydowanie pamiętliwym i nieugiętym a w przypadku tego pana jest to dla mnie constans. Może Józek mniej ode mnie więc tutaj szukałbym światełka w tunelu no ewentualnie :lol: ….


Natomiast Dariusz vel. Andrzej Kowalski pisząc, że użytkownicy winyl.net mają gramofony ze śmietników, piwnic i strychów - dotyczy również mnie i się tego nie wypieram oczywiście, a powiem więcej, że i nie tylko gramofonów.

Więc wrzucam fotkę to co obecnie najczęściej użytkuję - jako odpowiedź - dla Fanów Gramofonika - czy warto posiadać śmietnikowce za parę zeta każdy z fejksbuka oceni sobie sam, tutejsze Forum się tego nie wstydzi – no ale fejksbuk to elyta czy co tam jak gramofonik popisuje.
IMG_.jpg
Nie nie chodzi mi akurat o gramofon (rok produkcji 1975) – na tutejszym forum w stanie oryginalnym wiele osób go użytkuje i mamy kontakt bezpośredni, więc co do usterek to nikt się nie chwalił że wystąpiły więc uważam, że nie było – osobiście w swoim egzemplarzu jedynie przelutowałem jeden zimny lut a przy tej okazji dałem kabel wyjściowy sommer i wtyki amhenol, wymieniłem olej w windzie ramienia i kilka kropel do łożyska trzpienia talerza, pokrywa nie polerowana – łączny koszt wyniósł mnie 50 pieniędzy polskich i mija rok jak użytkuję tego diabła – ale do rzeczy :


chodzi mi o ten klocek niżej czyli wzmacniacz piwniczny – koszt to litra dobrej gorzały w stanie mint i sprawny nawet bez trzeszczących potencjometrów, na prąda 230V – więc można no można. Gramofnik i jego ludzie zapytają a po co :think: . Odpowiadam więc , że ten śmietnik pochodzi z czasów gdy klocki kenwooda wyznaczały standardy sprzętu klasy co najmniej HI-Fi o dziwo nie łunitra czy chanpin. Wykonany z użyciem najlepszych japońskich materiałów i technologii a przy tym z drobiazgową dbałością o szczegóły – jak gra - dla mnie jak prawdziwy vintage, więc pięknie a wręcz rewelacyjnie oczywiście w swojej klasie, czym oceniam tym, że występuje tzw. brak zmęczenia słuchu.

Dlatego rekreacyjnie dla zabicia czasu, z przyjemnością i dla siebie na kolejne lata wymieniłem w nim za jakie łączne 500 peelenów + cyna, ipa i kalafonia :
elny na nichicony fg fine gold, kz muse, mundorf mlgo m-lytic, reszta to folie m.in. polipropylenowe wima, to tego kilka węglowych na metalizowane rezystory yageo i coś tam jeszcze a i jeszcze ogólne czyszczono w tym potencjometrów oczywiście alps więc bez żadnych problemów. Czy musiałem to robić - no nie ale chciałem ;) . Taka to sprawa z tymi śmietnikami jest :lol:

Natomiast, co do gramofonów, jeżeli grafomaniak pisze, że nowe techniksy be, stare szroty – które już przetrwały próbę czasu, czyli najlepsze egzemplarze tzw. najtwardsze sztuki be, to co może brać chanpin, niech nie rozmiesza :mrgreen: ,

a z uszczelkami żeby była jasność – jeżeli element ten zostanie wytworzony metoda chałupniczą a spełnia swoje zadanie i role kompleksowo w 100%, to nie jest gorszy od wyprodukowanego fabrycznie bo w czym.

Tyle z mojej strony dla fejksbukowych odwiedzaczy nie będących użytkownikami tego forum. 8-)
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
tuczi77
Posty: 1675
Rejestracja: 26 paź 2017, 15:16
Gramofon: Kenwood KD-7010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1027

Post autor: tuczi77 »

Było kiedyś takie powiedzenie: "gadaj z dupą to cię osra" no i w ten Dariuszowy przypadek wpisuje się ono idealnie.
Kenwood KD-7010 | Goldring 1042 | Schiit Mani | Kenwood KA-801 | Canton GLE 100
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1697
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1028

Post autor: MacPhisto »

Ja bym go olał bo szkoda nerwów. Jemu jak ktoś napisze na fb prawdę, krytykę to łapieod razu bana. Szkoda zdrowia ;)
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3323
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1029

Post autor: bms01pl »

nowe jest:
Greenshot 2023-12-05 22.44.58.png
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1165
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1030

Post autor: pawelgrab »

Dariusz i Danuta Zawilla ze Szczecina ul. Złotowska 10 to kanciarze i oszuści , którzy nie tak dawno - przyjmując że przedawnienie ścigania następuje po 10 latach - poprzez konto na aledrogo o nazwie 1971MalKow wyłudzili ode mnie pieniądze za towar, którego nie otrzymałem a gramofonik dalej wystawiał go na tym właśnie portalu . Interweniowałem mailowo i telefonicznie a Dariusz śmiał się w oczy i tak dalej, olałem dziada ale całość korespondencji zachowałem oczywiście mało tego powiedzial żebym mu jeszcze raz zapłacił za wysyłkę i prowizję allegro to może zdejmie towar i mi wyśle, bo inaczej to nie ma czasu sprawdzać i mu się nie chce bo zarobiony :lol: .

Wówczas było jasne, że Danuta to słup i tego nie ukrywał. Więc pytam kto jest łowcą a kto zwierzyną. Domniemać nalezy że obecna osoba o nazwisku Małgorzata Zawilla to kolejny słup, który wyłudził dofinansowanie na rozpoczęcie działalnošci gospodarczej i obecnie tak Dariusz działa i z tego się utrzymuje więc zmiany słupów są i będą cykliczne :D ale może już nie długo :think: ,

przypominam również, że dalej na fejksbuku podszywa się pod Andrzeja Kowalskiego :lol: i bydle usiłuje robić z siebie ofiarę
Skurw...

luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
Jozi
Posty: 1406
Rejestracja: 28 sty 2022, 02:57
Gramofon: Sony PS-X60
Lokalizacja: Pastwiska City

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1031

Post autor: Jozi »

Paweł ale jak mogli oszukać przez konto na allegro?
Jak nie wysłał towaru to robisz grandę i rozpoczynasz spór, za takie coś odpowiada allegro i powinni dobrać im się do d...y.
Allegro powinno zadziałać.
To jest jawne oszustwo!!!!!!!!
Jeszcze jak pisał do Ciebie i masz screeny jego bezczelności to gonić dziada!!!!!!!!!!!!!!
[Sony PS X60,Technics SL 3210+Nagaoka 110MP+VM540ML+Pickering V 15,Shure M75-6S, Shure V15III, Sony XL 45, pre Dyskretniok , Kenwood KR 830, Heco P 3302-A] [ Tidal Hifi, xDuoo XQ-50 Pro2+Toping E30II, Onkyo 7030C,Yamaha A-S701, Heco P 4302 SL]
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1165
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1032

Post autor: pawelgrab »

Jozi pisze:
06 gru 2023, 07:06
Jak nie wysłał towaru to robisz grandę i rozpoczynasz spór, za takie coś odpowiada allegro
Józku nie bądź dzieckiem ;), temat znany na Forum, kiedy jeszcze nie byłeś w klubie i powiem więcej nie tylko mnie w ten sposób wydymał, też było to opisywane, natomiast oczywiście na aledrogo zgłosiłem, odpisali, że tak zwrócą te kilkadziesiąt złociszy jak zgłoszę sprawę na policji i dochodzenie się zakończy, wiesz, co innego jak ktoś działa na dużą skalę i jest duża liczba osób pokrzywdzonych, wówczas blokują konto na serwisie i takie tam, zresztą już mi jedna za 4 czy 5 paczek dwa lata listy z więźnia pisała a jej gach wpłacał mi na konto przez parę lat co miesiąc po 20 peelenów - tez o tym wspominałem - po co mi takie manewry kolego :lol:,

a te konta fs to służą jedynie Dariuszowi do wyszukiwania i naciągania potencjalnych ofiar, więc działał i działa z premedytacją niestety, jak rasowy bandyta sądząc po sposobie jego zachowania ;), więc niech straszy dalej ta łajza to wyjdzie mu na zdrowie :mrgreen: , znalazł się Krzysztof Jerzyna ze Szczecina Szef wszystkich śmieci :lol: - powiem więcej to gamoń jest i tyle

myślę, że twoją ciekawość zaspokoiłem i temat wyczerpałem na ten moment
pozdrawiam
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4792
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1033

Post autor: Mawis »

bms01pl pisze:
05 gru 2023, 22:45
nowe jest:
Greenshot 2023-12-05 22.44.58.png
Imperium kontratakuje :D
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
Jozi
Posty: 1406
Rejestracja: 28 sty 2022, 02:57
Gramofon: Sony PS-X60
Lokalizacja: Pastwiska City

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1034

Post autor: Jozi »

pawelgrab pisze:
06 gru 2023, 07:34
Jozi pisze:
06 gru 2023, 07:06
Jak nie wysłał towaru to robisz grandę i rozpoczynasz spór, za takie coś odpowiada allegro
Józku nie bądź dzieckiem ;), temat znany na Forum, kiedy jeszcze nie byłeś w klubie i powiem więcej nie tylko mnie w ten sposób wydymał, też było to opisywane, natomiast oczywiście na aledrogo zgłosiłem, odpisali, że tak zwrócą te kilkadziesiąt złociszy jak zgłoszę sprawę na policji i dochodzenie się zakończy, wiesz, co innego jak ktoś działa na dużą skalę i jest duża liczba osób pokrzywdzonych, wówczas blokują konto na serwisie i takie tam, zresztą już mi jedna za 4 czy 5 paczek dwa lata listy z więźnia pisała a jej gach wpłacał mi na konto przez parę lat co miesiąc po 20 peelenów - tez o tym wspominałem - po co mi takie manewry kolego :lol:,

a te konta fs to służą jedynie Dariuszowi do wyszukiwania i naciągania potencjalnych ofiar, więc działał i działa z premedytacją niestety, jak rasowy bandyta sądząc po sposobie jego zachowania ;), więc niech straszy dalej ta łajza to wyjdzie mu na zdrowie :mrgreen: , znalazł się Krzysztof Jerzyna ze Szczecina Szef wszystkich śmieci :lol: - powiem więcej to gamoń jest i tyle

myślę, że twoją ciekawość zaspokoiłem i temat wyczerpałem na ten moment
pozdrawiam
Dzięki za info :D :D :D :D .
No to perfidny s....n.
To że ma kilka kont to fakt, ale będzie pewnikiem jedno IP i jakby tak wszyscy się zgromadzili to miałby mokre gacie :D :D :D .
[Sony PS X60,Technics SL 3210+Nagaoka 110MP+VM540ML+Pickering V 15,Shure M75-6S, Shure V15III, Sony XL 45, pre Dyskretniok , Kenwood KR 830, Heco P 3302-A] [ Tidal Hifi, xDuoo XQ-50 Pro2+Toping E30II, Onkyo 7030C,Yamaha A-S701, Heco P 4302 SL]
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 732
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#1035

Post autor: mcemsi »

Typowy przykład tzw niskiej szkodliwości społecznej i poszkodowani zazwyczaj finalnie olewają temat a organa ścigania nawet się za to nie zabierają.

Burak uskutecznia takie raczej ordynarne i prostackie wałki no ale to jednak nadal wałki.
ODPOWIEDZ